EDIT MAIN
Plus_blue
MSJH 3rd Quarter Honor Roll
8th Gr. High Honors (All A's)
Bell, Kailey M.
Berkman, Emily P.
Beyer, Samantha M.
Biegler, Nyah E.
Bunting, Olivia M.
Bushell, Ryan A.
Campbell, Ashley R.
Carr, Zacheus L.
Carsten, Naomi J.
Cassidy, Gavin E.
Chamorro, Belen A.
Cheek, Raegan V.
Claybrooke, Maddison B.
Cramer, Kate E.
Davis, Mimi B.
Devine, Megan A.
Ebbecke, Claudia J.
Farrar, Bradley W.
Farrar, Daisy A.
Fountain, Heidi A.
Fried, Amalie J.
Fuoss, Kylie A.
Gibbens, Eliza J.
Golden, Lyric N.
Green, Jade L.
Grote, Rachel E.
Hale, Emily C.
Heaton, Natalie E.
Hegarty, Aidan M.
Helmick, Aliyah M.
Hope, Jacob L.
Hubble, Clayton M.
Hubble, Colton M.
Isaac, Lilia R.
Jacobs, Kelsey M.
Johnson, Emma G.
Kaper, Anna M.
Kessler, Clayton J.
Kittivanichkulkrai, Hannah E.
Lee, Donghyun
Leevey, Isabella G.
Llano, Yasmin C.
Lundstrom, Nathaniel P.
Marshall, Amber M.
McCall-Ochs, Hailee N.
Odum, Lillian M.
Patel, Aiesha S.
Ranstead, Ainsley M.
Renshaw, Daniel G.
Rittenhouse, Kazie Ann D.
Ross, Olivia G.
Sampson, William S.
Schable, Lydia E.
Schaumann, Dana K.
Scheele, Gretchen L.
Schwaiger, Emma M.
Shafer, Ella R.
Sims, Matthew J.
Smith, Jessica L.
Stafford, Kaitlyn M.
Taylor, Cecilia J.
Taylor, Michael J.
Thomason, Caitlin R.
Thornton, Amelia M.
Tietz, Ella M.
Waibel, Addie M.
Widener, Kyle J.
Wingle, Rachel R.
Wolters, Ella C.
Young, Alexis M.
8th Gr. Honor Roll (GPA's 3.-3.9)
Bletzinger, Matthew E.
Bristle, Ashlyn M.
Cook, Elijah D.
Kofler, Oren
Liagridonis, Georgia A.
Long, Ryan J.
Morrissey, Jaidlynn M.
Myers, Rachel L.
Nelson, Hayden N.
Tee, Gwenyth K.
Tester, Jacob C.
Thompson, Sara M.
Trevillian, Aidan R.
Webb, Jennifer M.
Antonacci, Tucker J.
Beddow, Emma C.
Bode, Tennille D.
Burdette, Logan J.
Burgwald, Samuel C.
Carr, Brian C.
Diercks, Colin M.
Drinkwalter, Jameson W.
Elliott, Dalen F.
Frerichs, Matthew D.
Hamilton, Samantha L.
Johnson, Brody J.
Mannin, Payton D.
Marriott, Colin J.
Myers, Peyton M.
Nunn, Bailey R.
Ramirez Kennedy, Xalina A.
Ray, Tessa J.
Severns, Zachary R.
Taylor, Joseph J.
Tompkins, Elise J.
Visocky, Alexander J.
Wagner, John T.
Warren, Elijah J.
Kofler, Rotem
Leskis, Mattison S.
Morris, Colton M.
Pfeifer, Lauren E.
Smith, Delaney G.
Sullivan, Joseph D.
Bone, Brayden K.
Cooley, Lillian F.
Finch, Braden J.
Hadden, Gavin M.
Headley, Alexander M.
Hoctor, Evelyn M.
Holt, Alyssa L.
Houy, Hunter R.
Isaac, Jonathan A.
Louis, Jacob E.
Strigotte, Cora E.
Tomaszewski, Julia P.
Travis, Zachary J.
Webb, Ashlyn G.
Yancy, Skyler S.
Yates, Aiden M.
Nielsen, Rachel J.
Proctor, Olivia C.
Taber, James W.
Kamphaus, Madelyn B.
Killian, Braeden A.
Kinnamon, Kade L.
Knauff, Haley M.
Schiaretti, Nicholas J.
Chapman, Emily N.
Thomas, Hunter D.
Buzicky, Luke M.
Carrington, Joseph C.
Churchill, Lexa S.
Jones, Donovan M.
Markley, Kent J.
McFall, Nathan H.
Norman, Andrew R.
Ragona, Payton C.
Rife, Cody S.
Rothlisberger, Jenna N.
Shoaf, Curtis J.
Smith, Ethan J.
Vannoy, Morgan L.
Clements, Emma N.
Gilbert, Maddy G.
Mies, Nicholas E.
Scheiding, Ethan J.
Shore, Aubrie A.
Anderson, Levi C.
Gleason, Lydia R.
Hernandez, Jasmine M.
Holley, Jackson F.
Park, Joshua L.
Perry, Logan J.
Peterson, Cassidy E.
Woodward, Logan N.
Yates, Logan D.
Anderson, Danielle M.
Byrd, Mackenzie K.
Carney, Andrew J.
Carper, Dylan A.
Cooley, Jacob A.
Crawford, Kayden C.
Cruse, Claudia S.
Gill, Gurnoor
Granadino, Gage G.
Guthrie, Alexander B.
Lyons, Shelby L.
Molitor, Broedy P.
Rogers, Ava V.
Taylor, Kaitlyn M.
Young, Rachael A.
7th Gr. High Honors (All A's)
Abramson, Cecilia K.
Allen, Chloe E.
Allison, Kaylee E.
Bailey, Kiana R.
Barnhart, Megan K.
Beasley, Madeline N.
Bednar, Emily C.
Boateng, Audrey B.
Bowers, Samuel R.
Bradley, Quinton C.
Brock, Chloe K.
Campion, Elaina G.
Campion, Greyson J.
Christensen, Alyssa R.
Coleman, Catherine B.
Creel, Jacob J.
Davis, Gabriela A.
Doyle, Natalie K.
Eisenmenger, Koby J.
Fan, Taylor D.
Fonte, Mallory V.
Fried, Molly A.
Frost, Kamryn R.
Garber, Samuel L.
Gerow, Audry R.
Harrison, Megan M.
Hawley, Anna M.
Hays, Daniel E.
Hill, Gianna G.
Hillmann, Skylar M.
Hoffman, Veronica N.
Houy, Cassidy B.
Hunt, Hayden A.
Jackson, Kylie M.
Jassman, Katelin A.
King, Delaney G.
Kohli, Manvika
Kyle, Sarah G.
Lager, Jaedon J.
Loven, Abigail J.
Marriott, Jami E.
McNamara, Abigail R.
Moser, Abigail L.
Moser, Katelyn A.
Nofziger, Kyle A.
Nykaza, Leah R.
Parker, Kamela S.
Parrott, Natalie
Patel, Shreya J.
Pogue, Stephen G.
Powell, Klein E.
Raver, Kathryn P.
Reeves, Kelsie R.
Roberts, Bailey A.
Scheele, Joseph S.
Schickedanz, Hayley M.
Schwarzentraub, Cassie J.
Sims, Elizabeth G.
Smith, Savannah B.
Stalter, Hope L.
Stewart, Contessa B.
Sykes, Kyle A.
Taylor, Fiona R.
Tira, Lillian E.
Traficante, Nicholas J.
Underwood, Kelly M.
Waisath, Karsten M.
Watson, Janey B.
7th Gr. Honor Roll (GPA's 3.-3.9)
Akers, Abigail M.
Alt, Logan N.
Biehl, Kamryn J.
Christianson, Erik D.
Courson, Zachary L.
Egeberg, Alexis M.
Fricke, Amber L.
Griffeth, Annilee C.
Hawk, Jessica L.
Heinold, Braeden J.
Hodges, Preston J.
Johnson, Lydia J.
Jones, Addison G.
Kroll, Kelly
Labbe, Gabriel B.
Mawson, Madeline M.
Murphy, Nathaniel C.
Nierenhausen, Nolan I.
Straub, Justin D.
Wells, Anika J.
Aberle, Adeline G.
Covarrubias Zuniga, Gaspar I.
Cox, Kiera S.
Esker, Sydney K.
Fons, Jolie D.
Goin, Abigale N.
Grace, Andre H.
Henrichs, Samuel D.
Lagacy, Anna H.
Lietz, Grace V.
McMurry, Olivia L.
Moore, George C.
Morgan, Carolyn E.
Sheridan, Penelope K.
Waishnora, Jillian G.
Wanninger, John M.
Wheeler, Carson T.
Wisnasky, Gabriel A.
Yergler, Karley M.
Zindars, Tyler C.
Barton, Elias B.
Dauwe, Joseph S.
Torrison, Riley J.
Anderson, Cole T.
Crawford, Alissa R.
McDavitt, Mary S.
Phillips, Abigail C.
Price, Joseph K.
Tender, John P.
Uken, Tyler K.
Wilcoski, Joshua R.
Anderson, Emma M.
Bellini, Gianluca N.
Cain, Gracie M.
Crowe, Hunter L.
Cruse, Campbell L.
Dhom, Alexa N.
Evans, Alayna N.
Gibbens, Owen M.
Gibson, Clayton A.
Gilbert, Nicholas M.
Henry, Liam J.
Jones, William C.
Kaper, Ellen M.
Larson, Grace A.
McKinney, Cynthia M.
Osman, Amelia G.
Parrott, Claire C.
Peters, Tinley I.
Reynolds, Taylor J.
Roberts, Jayden B.
Rose, Thomas J.
Seaman, Avery W.
Smith, Marissa N.
Bell, Conner W.
Brown, Kyndal M.
Gallier, Mitchell A.
Sexton, Kennedy R.
Wagers, Chase D.
Baker, Spencer R.
Boller, Damion W.
Buchanan, Arabella J.
Dawkins, Canah J.
House, Dylan M.
Marino, Geneva P.
Morrissette, Miranda A.
Orton, Haylie M.
Pauley, Benjamin D.
Rath, Collin E.
Apperson, Broch T.
Boykin, Mary E.
Cox, Quinten R.
Jaskula, Benjamin D.
Palumbo, Michael A. Jr
Perkins, Meadow M.
Pierce, Hallie M.
Stacey, Braden J.
Thomas, Jaidyn M.
Truax, Chloe B.
White, Jackson M.
Armenoff, Aeris J.
Hensley, Emma M.
Hildreth, Shelby A.
Koller, Luke P.
Litteken, Hailey E.
Remus, Taylor N.
Schmidt, Xavier A.
Slupski, Sophia L.
Straub, Owen C.
Tetens, Tristain T.
Almaroad, Madeline A.
Grove, Cayden J.
Howard, Landon A.
Kilar, Jeffrey D.
Lewis, Tyler D.
Marxmiller, Hayden M.
Schnepper, Lauren E.
Ashby, Keagon M.
Bickers, Skylar R.
Craig, Jackson C.
Gill, Yuvraj S.
Howard, Richard A.
Hurt, Jacob R.
Johnson, Abigail J.
Kemp-Taylor, Samara J.
McGregor, Mason L.
Payne, Titus J.
Rhodes, Bailey A.
Williams, Nathanial C.
6th Gr. High Honors (All A's)
Ade, Madison S.
Amjad, Benjamin W.
Bartels, Kameron L.
Bartlett, Maxwell H.
Beguin, Brooke D.
Beyer, Zackery K.
Bunting, Abigail C.
Carr, Mallory E.
Chamorro, Sebastian A.
Clark, Madelyn E.
Corson, Rachael D.
Dahl, Katherine E.
DeWitt, Alayna M.
Di Girolamo, Roman A.
Dietz, Taylor M.
Drone, Ella G.
Eisenmann, Dayten R.
Folken, Alivia K.
Folken, Caylee N.
Fondren, Jayden N.
Fuoss, Karlie L.
Gaede, Madalyn D.
Gilbert, Mitchell P.
Grotelueschen, Hayden R.
Gutierrez, Mark Stephen S.
Hanson, Elizabeth A.
Harrell, Ethan M.
Henkel, Luke R.
Herriott, Ella T.
Hirsbrunner, Connor J.
Hobbs, Lauren L.
Hofbauer, Hannah M.
Howard, Brookelyn R.
Hubble, Elle L.
Jansen, Callie T.
Jared, Alaina S.
Johnson, Carter D.
Jones, Jamisen P.
Kieffer, Alexander J.
Ledin, Jenna A.
Lu, Wesley
Lutes, Raigan M.
Mannin, Kolton W.
Manuel, Macie A.
Marx, Kaelyn R.
McAnally, Mitchell J.
Merkle, Chloe L.
Miller, Delaney F.
Nelson, Arlo R.
Nelson, Lauren M.
Oleson, Blake W.
Orgeron, Savannah R.
Paragi, Elizabeth G.
Payne, Madisyn L.
Pletcher, Reese R.
Pruitt, Chloe J.
Raquel, Caden J.
Robinson, Andrew D.
Rodebaugh, Grace M.
Rosa, Avery S.
Schickedanz, Maia P.
Schultz, Julia
Schweighart, Kale D.
Scott, Ella S.
Seal, Clayton V.
Selk, Carter J.
Smith, Aaron W.
Standifer, Shaelynn A.
Straub, Janel G.
Tjahjadi, Nicholas S.
Tolliver, Seth I.
Trevillian, Ella H.
Turner, Katherine A.
Underwood, Michael O.
Wade, Jenna M.
Waldinger, Jacob D.
Walmer, Kyle J.
Williams, Gage T.
Wolters, Blake D.
Woodward, Drake A.
Woolsey, Addisen E.
6th Gr. Honor Roll (GPA's 3.-3.9)
Allison, Brynlee S.
Bice, Ethan C.
Bohm, Wyatt E.
Boykin, Caleb A.
Buchanan, Avery T.
Crowley, Colton D.
Didier, Mikane M.
Difanis, Gabriel G.
Dyer, Adam J.
Friel, Brenna M.
Garner, Tori F.
Garth, Hanna M.
Grammer, Savannah R.
Haberman, Harmony A.
Hafner, Sydney S.
Hatton, Caden M.
Honnigford, Evan M.
Johnson, Samantha C.
Kassem, Emma T.
Kinnamon, Kara S.
Leranth, Cassandra E.
Maring, Ava R.
Marshall, John C.
Munds, Fletcher M.
Noonan, Eliza L.
Olson, Lauren A.
Ross, Caden E.
Six, Corbin A.
Snipes, Aaliyah J.
Stelle, Elijah A.
Stewart, Kaitlyn R.
Thomas, Durbin O.
Uebelhoer, Owen M.
Williams, Alexis A.
Kilman, Timothy L.
McNamara, Aiden T.
Byrd, Madison K.
Byron, Robert P. II
Crowley, Christian D.
Cubberley, Timothy L.
Gehrt, Jessica L.
Graham, Madelyn R.
Kalmer, Jakob M.
Lozar, Nora S.
Parish, Chana J.
Posadas, Andrew K.
Rasche, Mason J.
Rogers, Quenton M.
Severns, Luke J.
Snook, Ryan W.
Staffeldt, Mason H.
Strassell, Elijah T.
Stutsman, Kallie M.
Tandy, Jacob A.
Uken, Jill C.
Wagner, Benjamin S.
Wallace, Benjamin J.
Welter, Brady H.
Whittaker, Ethan R.
McHale, Alexander J.
Avery, Josiah K.
Bundren, Caleb I.
Camacho, Ian E.
Corray, Marissa R.
Eckley, Ava A.
Gandolfi, Jonathan R.
Golden, Nicholas B.
Granadino, Kenadi L.
Hall, Tye J.
Hammond, Zachary C.
Holt, Jack A.
Jones, Cameron D.
King, Jeremiah E.
Koller, Ryan T.
Lawhorn, Brooklyn M.
Lenzini, Lucas D.
Meredith, Brandon G.
Nierenhausen, Hannah M.
Panagakis, Michael H.
Ratliff, Theodore K.
Reed, Carson J.
Richerson, Rylan J.
Rose, Anne E.
Shinker, Emalee G.
Ziegler, Ryan A.
Bennett, Cameron G.
Birckbichler, Mallory A.
Crawford, Donovan B.
Cunningham, Matea M.
Dallas, Emma R.
Essex, Megan E.
Harms, Camden A.
Harper, Chloe S.
Harris, Nicholas H.
Harvey, Blake R.
Lee, Maya A.
Logsdon, Carter J.
Marlatt Smith, Tatum R.
Marshall, Peyton D.
McKinney, Kayla A.
McNaught, Laura J.
Pedersen, Zachary E.
Perez, Alexis G.
Pope, Alexander F.
Rasche, Madison L.
Rebollo, Paulina
Schoonover, William B.
Shoaf, Elaina A.
Summers, Sean M.
Weitekamp, Jalynn L.
Wolf, Carley E.
Collman, Nicholas S.
Headley, Anthony D.
Hildreth, Kya A.
Houser, Brennan D.
Johnson, Austin John M.
Johnson, Lita M.
Kendrick, Layni J.
Morgan, Kole J.
Sampson, Claire E.
Smith, Kiira L.
Staffeldt, Nathan R.